MarkoM (40 god)

P: Postovani, Poslednjih 2 godine imam problem sa ED, potencijom. Odjednom se desilo. Pre tog perioda od 2 godine nisam imao nikakvih problema. Koristio sam duvan i alkohol u veoma velikim kolicinama, i nisam imao nikakvih problema. U zadnje 2 godine bio je period od 6 meseci kada nisam pusio, pio alkohol i problem sa ED nije nestajao. Ni Cijalis nije ni 1 % pomagao. Jednostavno za erekciju mi je potrebna veoma duga i intenzivna fizicka stimulacija, a samo vizuelnim nadrzajem – stimulacijom nema sanse da se postigne erekcija. I kada se desi erekcija ona je veoma slaba, dolazi do padanja… Posetio sam urologa. Na njegov savet pijem Ezerex svakog dana i Cijalis na svaka 3 dana. Ishranu sam promenio. Iskreno primecujem rezultate, ali su veoma slabi, jedino jutarnja erekcija se pojavila, preko dana se nista ne desava samo od sebe. Sa vizuelnom stimulacijom osecam nadrazaj u vrhu – glavicu ali do erekcije nikako ne dolazi osim i dodatnom fizickom stimulacijom. Zasto? I da li znate za koji vremenski period ce dejstvo Ezerexa i Cijalisa promeniti moje stanje. Nemam takoreci skoro nikakkvih psihickih problema, stresa. Veoma opusteno zivim.


O: Poštovani, s obzirom na to da se neki pomaci u Vašoj terapiji primećuju, onda je potrebno da i dalje budete strpljivi i da nastavite da uzimate svoju terapiju. Problem sa erektilnom disfunkcijom je takav problem koji ne nastaje preko noći, pa ga nije ni moguće u potpunosti rešiti u kratkom vremenskom roku. Ukoliko Vam se ipak čini da tok Vaše terapije teče presporo, ponovo posetite lekara i to mu recite. Nemojte uzimati drugu terapiju na svoju ruku, odnosno sve svoje strahove i brige podelite sa lekarom, koji će moći da Vas informiše o tome koliko je još potrebno da čekate da poboljšanje erekcije bude primetnije i stabilnije i šta bi moglo da se učini kako bi se taj proces dodatno ubrzao, bez ugrožavanja vašeg celokupnog zdravstvenog stanja.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.