Marjan (35 god.)

P: Pozdrav…da li je normalno da samo posle jednog leka imam probleme u vidu nuspojava? Konkretno je to ernafil. Pio sam još bilajv, megatop i neke prirodne npr. propolimed i samo posle ernafila je bilo da sam imao zamućen vid? 

O: Poštovani, sasvim je moguće da ste pojačano odreagovali na neki od sastojaka leka Ernafil, a u tom slučaju je neophodno i da se, ukoliko još niste, obratite lekaru. U odnosu na ostale preparate koje navodite da ste korisrtili, Ernafil se donekle razlikuje po strukturi (aktivni sastojak Ernafila je sildenafil, dok Megatop i BiLivekao aktivni sastojak sadrže tadalafil – razlika je praktično u strukturi atoma).

Iako su sva tri leka potpuno bezbedna za upotrebu, ponekad je nemoguće predvideti koji od njih će Vam najviše odgovarati ili, pak, dovesti do nuspojava. Iz tih razloga je dobro da o tome obavestite svog lekara, odnosno urologa, kako biste i pojavu neželjenih efekata sveli na minimum.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.