Deki (21 god.)

P: Pozdrav, imam 21. godinu i sledeći problem. Ja i moja devojka hoćemo da imamo sex, njoj bi to bio prvi put i već smo pokušali ali se uvek javljao problem kod mene. Tokom predigre je sve ok u smislu da erekciju lako postignem i onda kad treba da pređemo na sex tu mi se erekcija izgubi. Ne totalno, ali u većoj meri, i dovoljno da sa takvom mojom ’’erekcijom’’ ne možemo da imamo odnos.Pročitajte ceo članak

Anja (25 god.)

P: Zdravo, volela bih da znam da li mogu nekako da pomognem svom decku. U vezi smo jos relativno kratko i primetila sam kod njega da je slabo zainteresovan za intimu. Inace je predobar decko samo kao da izbegava bilo kakvu inicijativu da budemo bliski, u seksu pogotovo. Mozda da pomenem da je imao traumatican dogadjaj, roditelje je izgubio u saobracajci.Pročitajte ceo članak

Tarik (57 god.)

P: Postovanje! 57 mi je godina i ceo zivot se trudim zdravo da zivim, u mladjim danima sam se i bavio sportom. Nisam pusac, jako retko pijem i nisam neko ko ima bilo kakve poroke.Brine me sto se bez obzira na to desava da mi potencija ne bude na vrhuncu. Nije cesto, mozda jednom ili dvaput u mesecu ali me tad bas zabrine i pocinjem da mislim da mozda nesto ozbiljno nije u redu, a i da ce to s godinama da postane sve cesce.Pročitajte ceo članak

Aleksej (24 god.)

P: Pozdrav, sa 16 godina sam shvatio da sam gay i od tad imam veze samo sa muskarcima. Problem je sto te veze uglavnom kratko traju najvise zbog mog gubitka interesovanja za sex. Nisam nikad ozbiljno pricao o tome s partnerima, tesko mi pada i izbegavam, najvise zbog toga sto ni ne znam sta da kazem, tj. koji je razlog za to.Pročitajte ceo članak

Nemanja (30 god.)

P: Imao sam poslednjh meseci turbulentne dogadjaje u zivotu, prvo otkaz, pa bolest clana porodice, pa selidba i svasta se usput  nagomilalo. Nije mi tad bilo cudno, sto nisam imao zelju da budem intiman s devojkom, imao sam vece brige… Sad se taj haoticni period smirio sto bi se reklo, stao sam na noge, ali sam na emotivnom nivou ostao zakocen.Pročitajte ceo članak

Pavle (57 god.)

P: Dijabeticar sam 9 godina i koristim gliklazid 30mg i empagliflozin 10mg jednom dnevno. Uredno sve prati lekar i secer mi je dobro kontrolisan i po tome bi bilo logicno da nemam mnogo problema koje dijabeticari inace imaju. Zato me interesuje da li je normalno da uprkos tome imam tegobe sa povremeno visim pritiskom i oticanjem, i da mi seksualni zivot generalno nije u formi kao pre?Pročitajte ceo članak

Antun (65 god.)

P: Imao sam kratku upalu bešike i posle toga sam počeo da imam problema sa potencijom ujutru. Da napomenem, ta upala je prošla brzo izlečena je, a ja i mesecima kasnije imam situaciju da potencija nije u punoj snazi. Nisam hroničan bolesnik uprkos godinama, tražim savet kako da saznam u čemu je problem.Pročitajte ceo članak