Mijat (54 god.)

P: Uzimam sivastatin od 10mg za smanjivanje triglicerida, dobio sam ga posle pregleda interniste i endokrinologa. Radi se ustvari o masnoj jetri ali blagi oblik i za to mi je predlozen plan promene jelovnika… Da to znači da mi nisu dozvoljeni lekovi za erekciju ili bi mogao da pijem pod nekim uslovima, u manje doze naprimer?Pročitajte ceo članak

Saša (29 god.)

P: Pozdrav, moj problem su povremene bolne erekcije koje ne traju dugo ali me najvise brine bol. Ne uzimam nista za poboljsanje potencije niti mogu da kazem da sam nekad imao vecih problema u sexu, kod urologa jos nisam bio. Taj bol koji imam nije suvise jak,vise je kao probadanje tako da ne znam ni da li mogu nesto standardno protiv bolova da uzimam? Pročitajte ceo članak

Borko (47 god.)

P: Dobar dan. Imao sam u porodici slučaj da je jedan član imao rak testisa i to se nije dobro završilo, zbog metastaza i jakih terapija. Napravio sam jedan preventivan pregled i sve je čisto ali sam počeo da razvijam strah da će se i meni to desiti. Idem usput i na seanse terapije i posle mesec dana ne vidim skoro nikakav napredak.Pročitajte ceo članak

Pavle (52 god.)

P: Doktor mi je prepisao ernafil 50mg, kao početnu dozu, s’ tim da ga uzimam po potrebi. Medjutim primetio sam da mi ne pomaže dovoljno. Erekcija nije čvrsta onako kako sam očekivao, pa razmišljam dali da uopšte nastavim da ga pijem. Urolog je predložio i slidenu,jer je to slično po sastavuPročitajte ceo članak

Luka (31 god.)

P: Postovani, ne mogu da tvrdim 100 posto ali rekao bih da imam ono sto se zove psiholoska impotencija. Jako bi mi znacilo da mi odgovorite, cisto da budem mirniji a zanima me koliko bi mi u tom slucaju pomogao urolog i sta bi konkretno trebao da pitam? I jos nesto, da li u ovom slucaju vise pomazu lekovi na biljnoj bazi, posto nemam nikakve fizicke bolesti koje bi doprineli impotenciji.Pročitajte ceo članak

Ognjen (18 god.)

P: Imam jedan nezgodan problem tokom seksa, kada počnu da me bole testisi tokom erekcije. Zbog toga mi je teško da za to vreme ostanem u punoj čvrstini jer erekcija počne da splasnjava kad krene taj bol. Inače nisam ništa neobično primetio kao npr.bol dok uriniram, svrab, krv u mokraći itd. Prilično sam seksualno aktivan pa zato ne mogu da ignorišem sve to.Pročitajte ceo članak

željko (27 god.)

P: Ovako, bio sam u dugoj vezi sa proslom devojkom a raskinuli smo kad sam saznao da me je prevarila. sad sam u novoj vezi, ali sam skontao da o sexu skoro ni ne razmisljam, kao da i nemam zelju. nije do devojke, ona mi je skroz privlacna i lepo mi je s njom, ali sam skoro sasvim nezainteresovan za neku intimu.Pročitajte ceo članak

Petar (39 god.)

P: Je li mogu da uzimam bilo šta za potenciju ako sam uradio mini-gastrični bajpas? Da napomenem da je to bilo pre nepunih godinu dana i ne pijem nikakvu „ozbiljnu“ terapiju, izuzev povremeno gaviscon što mi je preporučio dr posle operacije. Sve regulišem redovno (šećer,pritisak, krvna slika, itd), smanjio sam i bmi koji je trenutno 29. Pročitajte ceo članak

andrej (19 god.)

P: Ćao! Otkako sam s novom devojkom imam dosta problema kad trebamo da budemo intimni… Jako mi je tesko da dodjem u stanje pune erekcije, a i kad uspem, sam odnos nekad jako kratko traje posto prebrzo ejakuliram. Napominjem da se uzdrzavam od masturbacije pre sexa, bas zbog ovih stvari. Imam vec seksualnog iskustva tako da zbog toga sigurno nije ili bar kontam da ne bi trebalo.Pročitajte ceo članak

Boba (57 god.)

P: Krenuo sam da pijem Bilive zbog uvećane prostate, pritom mi je rečeno da će on da pomogne i sa erekcijom. Medjutim ne vidim poboljšalje na tom drugom planu. Ne mogu da kažem da mi je erekcija kritično loša, ali sam očekivao da će bilive to rešiti. Da li znači da mi treba drugi lek ili samo treba da još sačekam da vidim neko poboljšanje Pročitajte ceo članak