dača (43 god.)

P: Kako da znam da li sam zavistan od pornografije? Sve je počelo pre pola godine, od tad nemam toliko želje da se puno viđam s ljudima, devojkama pogotovo. Radije se družim sa par najboljih prijatelja ili provodim vreme sam, i sve češće gledam razne porno klipove nekad i po više sati dnevno. Na sve to, ne osećam da mi ’pomaže’, da se osećam bolje.Pročitajte ceo članak

Kosta (39 god.)

P: Dobar dan, lekar mi je konstatovao fimozu (blazi oblik) i dobio sam kremu sa kortikosteroidima ali par nedelja je proslo a ne vidim znacajno neko poboljsanje… Znam da je obrezivanje isto opcija ali bi voleo da pre toga ipak pokusam sve sto moze bez operacije, ako moze. Postoji li neki drugi nacini, treba li ovo sve da me brine? Pročitajte ceo članak

Rale (22 god.)

P: Je li treba da idem urologu ako su mi izostajale erekcije ujutru? Nikada još nisam bio, ne znam jel hitno pošto to uglavnom bude u specifičnim situacijama, npr kad sam jako umoran , više popijem uveče itd. Posle se vrati u normalu. Primetio sam to pre oko mesec dana, pre toga nikad.Pročitajte ceo članak

Duško (60 god.)

P: Koristim lekove za impotenciju već nekoliko meseci po receptu urologa. Pomažu mi ali bi voleo da znam da li ću morati da ih uzimam neodredjeno vreme, tojest koje su šanse da se dugoročno problem reši ako mi u nekom trenutku više ne budu trebali lekovi. To nisam baš najbolje shvatio, da li će terapija učiniti da mi se impotencija više ne vrati. Pročitajte ceo članak

Andrej (28 god.)

P: Poz, je li moguće da mi je erekcija oslabila od čestog masturbiranja? Stvar je u tome što masturbiranjem koristim da se oslobodim stresa i onda mi kod sexa sa devojkom nije isti osećaj. Doskoro sam imao običaj i po nekoliko puta dnevno sa ili bez ’’pomoći’’ pornografije. Napravio sam onda kao pauzu pošto sam povezao to da je u vezi s’ otežanom erekcijom, ali se ništa nijje bitnije promenulo.Pročitajte ceo članak

Stefan (32 god.)

P: Dobar dan, pokušavam da odgonetnem razlog slabe volje za seksom jer nikad nisam imao većih zdrav.problema i trudim se da pazim na zdravlje (ishrana vežbanje i sl). Jutarnje erekcije imam ali nevolja bude pred sam seks.odnos kada mi je teško da postignem kompletnu erekciju i treba mi dosta pripreme. Zbog odsustva zdravstvenih problema generalno,nisam nikad mislio da ima potrebe da idem kod lekara.Pročitajte ceo članak

Jakov (46 god.)

P: Lečio sam se od meningitisa otprilike 2 nedelje i za to vreme pio samo obaveznu terapiju (prendizon, pošto je koksaki virus bio uzrok za meningitis). Što se tableta za erekciju tiče njih sam povremeno uzimao pre toga (3 – 4x mesečno ako baš ima potrebe). Interesujee me da li ima kontraindikcije pošto nisam naišao tražeći na internetu? Pročitajte ceo članak

zoki (20 god.)

P: Mislim da sam specifican slucaj jer dosad jos nisam imao devojku. Tj. u mom drustvu ne znam nikog slicnog i to me cini prilicno nesigurnim po pitanju sexa. Poceo sam sa jednom devojkom da izlazim, malo mi je lakse sto znam da je i ona nevina. E sad se dvoumim da li da se za prvi put potpomognem necim. Nekoliko ortaka to skoro redovno upraznjava ali oni vec imaju iskustvo … ja ne bih da rizikujem neke posledice, pa me zanima hoce li se nesto desiti ako npr prepolovim dozu, za taj prvi put? Pročitajte ceo članak

Čeda (50 god.)

P: Poštovanje, imam diskus herniju i operacija je zakazana za 2.5 meseca. Počeo sam u međuvremenu da pijem slidenu po potrebi. Fizijatar i neurolog tvrde da imam dobre šanse da se 90% oporavim od bolova i slabije pokretljivosti zbog diskus hernije, ali ne znam da li mogu da nastavim sa slidenom,bez posledica i da li će ona biti dovoljna da pomogne sa oslabljenom potencijom? Pročitajte ceo članak

Davor (41 god.)

P: Dobar dan, dogodilo mi se nešto što ne umem da objasnim, naime, pre nekih par nedelja dam izgubio jutarnju erekciju tako iz čista mira. Bez ikakvog upozorenja. To je trajalo možda dva, tri dana i posle toga, kao da se ništa nije desilo. Nisam imao drugih nekih problema npr. da sam bio bolestan, a nemam ni hroničnu bolest nikakvu. Pritisak u normali, oko 130/85.Pročitajte ceo članak

Gagi (33 god.)

P: Koja je mogućnost da ostanem impotentan ako sam imao polno prenosivu bolest?? da napomenem da ranije nikad nisam imao, pazio sam uvek ali desilo se pre nepunih mesec dana…odmah kod lekara sam otisao, naravno, dobio terapiju i sve ali me brinu dugoročne posledice iako dr kaže da sam na vreme došao… Pročitajte ceo članak