dugisjenic (35 god)

P: Dobar dan,odmah cu da krenem sa pitanjem,znaci u pitanju je u seksu da ne mogu da svrsim 20 min u vise kad san sa devojkom u krevetu pa neznam sta je to,znaci nikako ne mogu da svrsim kad mi mi je penis u njoj ,nzm sta je to,ali pre svega cu da kazem da pijem tablete lorezepam vec dve godine pa nzm sta je u pitanju,od vas trazim odgovor

O: Poštovani, lek Lorazepam može imati uticaja na seksualne performanse, a s obzirom na to da nije dobra ideja da sami menjate svoju terapiju, najbolje je da se konsultujete sa lekarom, kako urologom , tako i sa onim ko Vam je prepisao Lorazepam (što bi trebalo da bude psihijatar). U slučaju da urolog proceni da je uzrok problema u psihičkim , a ne fizičkim faktorima, za pomoć se možete obratiti stručnjaku iz oblasti mentalnog zdravlja kao što je psihoterapeut.

Једно мишљење на „dugisjenic (35 god)“

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.