singer (49 god)

P: Imam problema sa erekcijom zadnjih 5-6 godina.u 80 posto slucajeva bilo je uspesno uzimanjem vijagre i sl. zadnjih dva meseca nemogu postici erekciju ni sa jednim lekom(vijagra,cijalis,ernafil,..)cak sam u besu i kombinovao to i nista,samo nekad dobijem jaku glavobolju,a sinoc sam osetio i slab vid.sta raditi? Inace nepusim i nepijem alkohol

O: Poštovani, uzroci erektilne disfunkcije mogu biti telesni, kada na njih deluju lekovi poput ovih koje pominjete, ali isto tako mogu biti i psihički , kada lekovi nemaju dejstva jer problem nije u ravni telesnog, već mentalnog zdravlja i aktuelnog funkcionisanja. Nemojte lekove mešati i samovoljno povećavati dozu, već posetite urologa kako biste otkrili uzrok problema, a ukoliko se on zaista krije u psihičkim faktorima, možete se obratiti psihoterapeutu, odnosno nekom od stručnjaka iz oblasti mentalnog zdravlja koji je kompetentan da sa klijentima radi na rešavanju ovakvih problema.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.