jovo (52 god)

P: Poštovani,zadnjih dve tri godine sam zbog problema sa erekcijom uzimao kamagru šumeće tablete.Jedna četvrtina tablete od 100 mg je pomogla da sam imao erekcije kao kamen.Noćne i jutarnje erekcije normalne,ali kada treba da imam seks sa suprugom nikako nije išlo,bez obzira što se volimo i imamo skladan brak 25 god.U toku dana nikada nemam spontanih erekcija.Od pre 45 dana pojavio se problem sa hipertenzijom,170-115.ParPročitajte ceo članak

miki (30 god)

P: Postovani, u prethodnih 4 meseca lecio sam se od kondiloma. kako su se kondilomi vracali.. cak 4 puta sam u tom periodu isao na skidanje radio talasima. svaki put mi je pre toga lekar premazivao penis podofilim mascu.. mislim da je 5%. na zalost u prva dva navrata..umesto preporucenih do 6 sati.. ja sam je ostavljao preko 12. danas sam se konacno izlecio od kondiloma ali imam erektivnu disfunkciju i sve ucestalije grceve i bolove u testisima i penisu.Pročitajte ceo članak

singer (49 god)

P: Imam problema sa erekcijom zadnjih 5-6 godina.u 80 posto slucajeva bilo je uspesno uzimanjem vijagre i sl. zadnjih dva meseca nemogu postici erekciju ni sa jednim lekom(vijagra,cijalis,ernafil,..)cak sam u besu i kombinovao to i nista,samo nekad dobijem jaku glavobolju,a sinoc sam osetio i slab vid.sta raditi? Inace nepusim i nepijem alkohol

O: Poštovani, uzroci erektilne disfunkcije mogu biti telesni, kada na njih deluju lekovi poput ovih koje pominjete, ali isto tako mogu biti i psihički , kada lekovi nemaju dejstva jer problem nije u ravni telesnog, već mentalnog zdravlja i aktuelnog funkcionisanja.… Pročitajte ceo članak

Sasa sale (45 god)

P: Moj problem je poceo da zadnji mesec,nemogu da postignem reakcoju jedva jedno m ja imam zelje ali ne mogu sta da radim? neznam dali me klimaks uzima

O: Poštovani, kako biste otkrili uzrok problema sa potencijom, savetujemo da se obratite lekaru (urologu), kako bi se problem identifikovao i na pravilan način lečio. Ako se izostanak erekcije desio jednom ili dva puta, možda još uvek nema razloga da posumnjate da je problem pristutan, to jest – on može biti izazvan i nekim privremenim faktorima.… Pročitajte ceo članak

Benzaminjo (18 god)

P: Ne mogu da zadovoljim ni jednu devojku,svrsim u roku od par sekundi i posle kada opet pokusam isto mi se ponovi,imam osecaj da sam fenomen,ne znam kako da resim to a voleo bih da dozivim da mogu bar 10 minuta da izdrzim u seksu,pio sam triestan ali mi nije pomoglo ,sta da radim kako da sredim to?.hvala unapredPročitajte ceo članak

Srdjo (18 god)

P: Postovanje, mislim da imam problem sa erekcijom. Uskoro punim 18 godina, a jos uvek nisam imao sexualne odnose. To i nije toliki problem, i nisam preterano opterecen. Medjutim, u poslednjih 6 meseci nemam jutarnju erekciju tj desi se jednom u dve nedelje, u skorije vreme sve redje, a od skora ne moze tako lako da mi se digne ni na porno film.Pročitajte ceo članak

Stefan (21 god)

P: Postovani, imam problem sa erekcijom po prvi put. Sa devojkom sam 9 meseci, poslednja 4 meseca redovno imamo odnos. Nisam pusac, ne pijem. Da objasnim detaljnije, to se dogodilo pred kraj predigre, i pred sam odnos. Penis nije potpuno spao, ali je bilo nedovoljno za normalan odnos. Pokusali smo uprkos tome da nastavimo, ali nista se nije menjalo, i ne znam da li to ima veze mogao sam da svrsim, tacnije svrsio sam.Pročitajte ceo članak

eden (22 god)

P: Da li je nemogucnost za postizanje 4 ejakulacije pokazatelj pocetka nekog vida erektilne disfunkcije? Naime proveo sam noc sa zenom i doziveo erekciju i ejakulaciju 3 puta. Medjutim 4-i put nisam mogao da dozivim vrhunac cak ni posle dva sata spavanja, a zajedno smo bili 12 sati? Unapred hvala. Ovo pitanje postavljam jer imam 22 godine i svi drugovi pricaju kako opusteno dozivljavju erekcije i vrhunac 4,5, 6 pa cak i 7 i 8 puta za 24 h sto je meni apsolutno nezamislivo.Pročitajte ceo članak

mladen m (63 god)

P: Dobro vece  doktore moj priblem je vise od 2g nemam nikakvu ipotenciju a imam visok krvni pritisak pijem redovnu terapiju vise od 10g i imam poteskoca sa prostatom pijem momentalno proatamor uno iskreno nasam zadovoljan nisam ti napisao za pritisak pijem skupril od 10mg svaki dan ovaj problem dali je od tablete za pritusak ili godine neznam pozdrav i sve nahboljePročitajte ceo članak

zvonimir (63 god)

P: Bolujem od benigne hiperplazije prostate.takodje ugradjen mi je i jedan stend i pijem redovno lekove za uvečani pritisak, masnoču, i td. Sve to utiče da imam erektilnu disfunkciju.Davanjem inekcije u polni organ ustanovljeno je da i sa malom dozom inekcije imam veoma dobr erekciju i da su krvni sudovi u penisu srazmerno godinama starosti dosta dobri.Ja koristim neke od lekova (cijalis) ali sada mi treba veča doza nego ranije tj.Pročitajte ceo članak

zoran (51 god)

P: Postovani  javljam se  po drugi  put u nadi da cete mi dati neki savet! 2012 sam imao  srcani udar i pijem terapiju  za to ! Imam  problem sa potencijom  ona  postoji al  nedovoljno i neodrziva  je pa vas molim sta  bi smeo da  koristim  od  preparata  tipa  cijalis i slPročitajte ceo članak

vlada (43 god)

P: Dobar dan. potreban mi je savet. ozenjen sam ali u zivot mi je dosla bivsa ljubav, pre 10 dana sam bio sa njom 3 dana od toga smo imali odnose to jest svrsio sam 4 put, ali poslednjih dana nemam jutarnju erekciju, to mi se nije desavalo do sada,inace sam izdrzljiv, kako da kazem vodjenje ljubavi mogu i po nekoliko sati pa da svrsim.daliPročitajte ceo članak

Dragon (38 god)

P: Pozdrav. Imam 38 god. Imam problem sa prevremenom ejakulacijom. Naime nemam problem sa erekcijom svaki put to ide kako treba ali kad dodje do odnosa to ne traje duze o 2-3 min,nekad i krace. Sve to vec duze vreme utice na mene i na moj odnos sa suprugom jer ne mogu da joj priustim zadovoljstvo. Osecam se u potpunosti zdrav.Pročitajte ceo članak

Milan (51 god)

P: Molim  za vasu pomoc  vec  godinama  patim  od  ED . cak sam  2012 doziveo srcani  udar  ugradjena su mi  3 stenta ! Kod mene  je situacija  da imam  potenciju al  nedovoljnu i dodje do opustanja i nisam  u  mokgucnosti  za penetraciju  pa  molim  za savet sta da radim  ? prociatao sam za vitamin  D  molim  neku  vasu  preporuku

O: Poštovani, vitamin D svakako je veoma važan za erekciju, ali i za celokupno stanje organizma.… Pročitajte ceo članak