Jedno skorije istraživanje na temu mentalnog zdravlja iznelo je prilično sumoran podatak: osećaj usamljenosti među ljudima je veći nego ikada, što se u poslednje vreme sve više odnosi i na mlade ljude. Štaviše, dok je usamljenost ranije pretežno pogađala starije generacije, sada je situacija potpuno drugačija.
Kao populacija za koju se smatra da je najpodložnija osećaju usamljenosti, posebno se izdvajaju muškarci mlađi od 40 godina.… Pročitajte ceo članak
